Ceník

Šárka
Šárka
Read More
S Marsy jsme párkrát fotily a vždy jsem byla spokojená s výsledkem! 🙂 Celé focení probíhalo uvolněně a přátelsky. Určitě to byl hezky strávený čas 🙃
Denisa
DenisaAwaki
Read More
Slečna fotografka je neskutečně milá a sympatická! Už hned během procesu domlouvání, jsme si padly do noty. S focením jsem neskutečně spokojená. Rave navodila velice příjemné a přátelské prostředí, kde jsem se cítila pohodlně. Podle toho se odrážely i fotky, které jsou neskutečně krásné! Když bylo potřeba doladit jakékoliv detaily, obratem odepsala a přišla s návrhem. 100% doporučuji a velice doufám, že to nebylo naše poslední focení ♥
Hanka
Hanka
Read More
Skvělá práce, jsme nadšená z fotek a doporučuji všem co si chtějí zlepšit den! ♡
Verunka
VerunkaFoxyuuki
Read More
Jsem strašně spokojená a nadšená z toho jak focení dopadlo ale i probíhalo. Focení bylo strašně příjemné a zábavné, paní fotografka je moc milá, sympatická a řeč rozhodně nestála fakt jsem si to MOC užila. Těším se na další focení a ostatním jedině doporučuju ❤️🦊✌🏻
Lucia
Lucia
Read More
Už z naší komunikace a rychlé a velice snadné domluvy jsem si byla jistá, že půjde o moc fajn den. Ale naprosto fantastické focení v úžasném prostředí a k tomu navrch s přátelskou a velice sympatickou fotografkou zcela předčilo veškerá má očekávání. Říkala jsem si, co víc bych si mohla přát? A ejhle, všechny upravené fotky za den!! Ani nevím, jak za všechno dostatečně poděkovat. 🙂 Každopádně opravdu doufám, že si to velice brzy zopakujeme s nějakým jiným cosplayem!
Dominika
Dominika
Read More
S Marsy se znám už nějaký ten pátek, máme taky za sebou už par úspěšných focení a s čistým svědomím ji můžu doporučit! ❤️ skvělá domluva, skvěle nápady, vždy vyjde vstříc, fotky rychle upraví, fotky jsou vždy podle představ a taky si s ni vždycky dobře popovídám. Myslím si, že nic víc u fotografa člověk nepotřebuje. Takže kdokoliv má zájem, určitě se ji ozvěte 🤩
Jan
Jan
Read More
Marsy je nejen skvělá fotografka, ale také žena s velkým srdcem. Pomohla mi nakouknout pod pokličku při focení s modelkou a díky tomu jsem se naučil spoustu věcí. Dokáže z foťáku vymáčknout maximum. Fotky od ní prostě chcete 🙂
Ingrid
Ingrid
Read More
Marsy je skvělá, talentovaná a přátelská fotografka. Už jsem s ní fotila dvakrát, podruhé těhotenské fotky s partnerem. Komunikace je velice rychlá a bezproblémová. Na Marsy se mi líbí to, že na jde na jistotu-přesně ví co a jak zachytit. Vřele doporučuji ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Štěpánka
Štěpánka
Read More
Paní fotografka fotila dceru na statku se zvířátky a byl to úžasný zážitek. Focení se nám moc líbilo a vznikly krásný fotky s kůzlátkem a koníkem. Moc děkujeme....
Adéla
Adéla
Read More
Focení bylo příjemné. Domluva bez jakýchkoliv problémů a s výsledkem jsem nadmíru spokojená 😌 Těším se na další focení. Mohu jen doporučit!
Kristina
Kristina
Read More
Doporučuji Raven photo, protože díky úžasné práci Marsy vznikly naprosto unikátní fotografie, se kterými jsem naprosto spokojená. Chcete-li kvalitu a profesionální přístup, obraťte se právě na Raven photo.
Zuzana
Zuzana
Read More
Focení s Marsy jsem si moc užila. Poradila mi jak pózovat i jak se tvářit. Na všem jsme byly předem domluvené a zároveň měla vybrané i hodící se prostředí, tudíž to pro mě už nemohlo být jednodušší. Díky za skvělé odpoledne a následně i úžasné fotky! 🖤
David
David
Read More
Skvělá spolupráce i domluva. ✌️😊 Raven Photo velice rád a s klidným srdcem doporučuji 😊, nesmírné milé a přátelské focení v uvolněné atmosféře a to vše spojeno s úžasnou zkušeností a zážitkem🤩, výsledné fotky předčily mé očekávání. ❤️
Nikola
Nikola
Read More
Focení s Marsy bylo úžasný😊 super atmosféra a výsledkem jsou vždy krásné fotky ❤️😊
Hana
Hana
Read More
Moc milá a ochotná slečna fotografka. Na focení jsem si krásně popovídala a zasmála se. S fotkama jsem moc spokojená. Děkuji. 🙂
Klára
Klára
Read More
Focení s Marsy bylo skvělé! Vše proběhlo bez problémů a fotky byly nádherné! 🙂
Tereza
Tereza
Read More
Marsy je nejen skvělá fotografka.. ale i moc fajn slečna. Pokud hledáš někoho, kdo ti udělá perfektní fotky ale je pro tebe důležitá i uvolněná a pohodové atmoška tak už nikoho nehledej. Raven je to co hledáš 🙂 skvělá komunikace, velká spokojenost s výsledkem a pokud nemáš dostatek představ na fotky tak Marsy má úžasný nápady. Těším se na další focení‼️😉
Jana
Jana
Read More
Parádní pohodové foceni. Doporučuji 🙂
Jakub
Jakub
Read More
Spolupracuji s Raven Photo již dlouhou dobu. Seriózní přístup, cit pro fotografii a jejich skvělá kvalita zpracování, jsou jedny z mnoha aspektů, pro které Raven Photo rozhodně doporučuji.
Pavlína
Pavlína
Read More
Skvělá fotografka za super cenu 😊 Nádherný fotky ❤️👌 Doporučuju
Marika
Marika
Read More
Vlastně se cítíte tak uvolnění, že ani nevíte, že vás někdo fotí 👌a to jen proto, že Marsy je skvělá! ❤️
Previous
Next
Ráda bych poděkovala za Vaši podporu a za zájmem o focení.

Velice si vážím všech spoluprací.

Těším se na další focení, která by bez Vás nemohla vzniknout.

Také moc děkuji za veškerou zpětnou vazbu, díky které se mohu posouvat ve své práci.

Portrétní focení

Focení portrétů, casual a další

Balíček STANDARD

2200
 • 20 upravených fotek
 • Vizáž
 • Šaty a doplňky k zapůjčení

Balíček EXLUSIVE

3000
 • 20 upravených fotek
 • Vizáž
 • Šaty a doplňky k zapůjčení

Párové a rodinné focení

Focení pro zamilované či v očekávání do rodinného alba

Balíček STANDARD

2500
 • 20 upravených fotek
 • Vizáž
 • Šaty a doplňky k zapůjčení

Balíček EXLUSIVE

3200
 • 20 upravených fotek
 • Vizáž
 • Šaty a doplňky k zapůjčení

Cosplay focení

 Jsi cosplayer a máš doma nějaký super kostým? 

 

Balíček STANDARD

2200
 • 10 upravených fotek
 • Vizáž
 • Šaty a doplňky k zapůjčení

Balíček EXLUSIVE

2500
 • 20 upravených fotek
 • Vizáž
 • Šaty a doplňky k zapůjčení

OBCHODNÍ PODMÍNKY

A TAKÉ INFORMACE K FOCENÍ

Platnost od 1. ledna 2021

Nabízené služby:

Portréty s fantasy tématikou, portréty, těhotenské; rodinné; párové fotografie v exteriéru.

Jakým způsobem se objednat:

Objednat se můžete e-mailem info@raven-photo.cz .

Objednáním se zavazujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami, stylem fotografa a s ceníkem. Termín je platný, až po mém zpětném potvrzení.

Nabídnutý termín rezervuji 2 dny. Pokud do této doby nenapíšete, zda o termín máte zájem, vyhrazuji si nárok termín nabídnout dalším zájemcům. V předvánočním období říjen, listopad rezervuji termín na 1 den, kvůli velkému zájmu. Děkuji za pochopení.

Jak dlouho trvá fotografování:

Délka fotografování je od 1 hodiny až po 3 hodiny, dle daného balíčku.

Cena za fotografování a její splatnost:

Ceny jednotlivých balíčků jsou uvedeny zde na webových stránkách.

U všech focení je nutné uhradit rezervační poplatek. Termín je platný, až po uhrazení tohoto poplatku. Změna termínu je možná, pokud jí oznámíte min. týden dopředu před původně rezervovaným termínem focení. V případě, že se nedostavíte na dané focení, není nárok na vrácení poplatku. 

Cena za fotografování je splatná na bankovní účet před začátkem úprav na vybraných fotografiích.

Počet fotografií v balíčku se může lišit v případě narušení focení, kdy fotograf nedostal dostatečnou možnost balíček naplnit.

Součástí ceny není grafická ani jiná úprava oblečení (nevyžehlené a špatně padnoucí oblečení, odrostlé vlasy, neupravené nehty, rovnátka apod).

Součástí ceny není automaticky změna proporcí a dalších větších grafických úkonů. Vždy je potřeba tyto úpravy konzultovat při focení s fotografem, zda je to možné a případně se dohodnout na jiné pozici atd.

Pozdní příchod:

Pozdní příchod bez předešlé omluvy na fotografování není důvodem pro prodlužování časového harmonogramu focení. Opozdíte-li se o více jak 30 minut bez omluvy, jsem oprávněna fotografování zrušit.

Výběr fotografií a délka zálohy dat:

Do týdne po uskutečněném focení obdrží klient odkaz na galerii s neupravenými náhledy z focení, ze kterých si bude vybírat fotky k finální úpravě.

Náhledy, které budou zaslány, představují nejzdařilejší záběry z focení a jejich výběr provádí výhradně fotograf, jejich počet není pevně stanoven, vždy ale umožňuje dostatečný výběr vzhledem ke zvolenému balíčku.

Bez souhlasu fotografa jako autora daného díla není dovoleno tyto náhledy kdekoli zveřejňovat, sdílet, ukládat, screenovat a ani je dále upravovat (jsou ve vlastnictví fotografa a určeny výhradně pro výběr k úpravě).

Výběr k úpravě odešle klient zpět co nejdříve, nejpozději však do týdne od jejich obdržení.

Pokud bude výběr pro úpravu fotografií zaslán po této lhůtě, fotograf si vyhrazuje prodloužit dobu dodání fotografií (viz. Dodací lhůta fotografií).

Po dokončení zakázky dochází k smazání vytvořené galerie s náhledy.

Úprava a retuš:

Na dětských, rodinných a těhotenských fotografiích provádím základní úpravy a retuš (jas, kontrast, křivky, barevné doladění a odstranění např. modřin, škrábanců či akné).

Portrétním a fotografiím s fantasy tématikou věnuji více času a provádím detailnější retuš. 

Formát fotografií:

Dostanete fotografie ve formátu JPG v plném rozlišení pro tisk

Soubory formátu RAW neposkytuji. Stejně tak neposkytuji ani neupravené fotografie v JPG.

Reklamace:

Reklamace na hotové fotografie musí být uplatněna písemnou formou, neprodleně po jejich zjištění, nejdéle však 6 měsíců ode dne doručení hotových fotek ke kontrole. Fotograf nemá odpovědnost za špatně odvedenou práci vizážistky či kadeřnice. K make-upu i účesu je možné před začátkem, či v průběhu fotografování vyjádřit a případně provést změnu. Po skončení fotografování či po předání náhledů k výběru nikoli.

Také není důvodem k reklamaci nespokojenost s Vaším vzhledem, špatně zvoleným oblečením, odrostlými a neumytými vlasy, neupravenými nehty, nevyžehleným oblečením atd. Při fotografování se Vás snažím vést a radit, jak je vhodné si stoupnout či se tvářit. Důvodem reklamace také není rozdílné vnímání barevnosti fotek či představa zpracování fotek dle zákazníka, která je zcela odlišná od stylu fotografa. 

Nepřebírám odpovědnost za vzhled, kvalitu tisku, provedeného u jiných dodavatelů. Mohu garantovat tisk pouze u mnou nabídnutých tiskáren.

Jiná ujednání:

Zákazníkovi nabývají vlastnická práva (nikoliv autorská, která náleží fotografovi). Není dovoleno využívat fotografie ke komerčním účelům, propagaci či prodeji třetí straně. Také není dovoleno jakkoliv fotku upravovat a prezentovat ji jako dílo fotografa.

Má prezentace Vašich fotografií je pouze s Vaším ústním či písemným svolením.

Zákaz pořizovaní fotodokumentace samotného focení bez souhlasu fotografa.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

A TAKÉ INFORMACE K FOCENÍ

Platnost od 1. ledna 2021

Nabízené služby:

Portréty s fantasy tématikou, portréty, těhotenské; rodinné; párové fotografie v exteriéru.

Jakým způsobem se objednat:

Objednat se můžete e-mailem info@raven-photo.cz.

Objednáním se zavazujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami, stylem fotografa a s ceníkem. Termín je platný, až po mém zpětném potvrzení.

Nabídnutý termín rezervuji 2 dny. Pokud do této doby nenapíšete, zda o termín máte zájem, vyhrazuji si nárok termín nabídnout dalším zájemcům. V předvánočním období říjen, listopad rezervuji termín na 1 den, kvůli velkému zájmu. Děkuji za pochopení.

Jak dlouho trvá fotografování:

Délka fotografování je od 1 hodiny až po 3 hodiny, dle daného balíčku.

Cena za fotografování a její splatnost:

Ceny jednotlivých balíčků jsou uvedeny zde na webových stránkách.

U všech focení je nutné uhradit rezervační poplatek. Termín je platný, až po uhrazení tohoto poplatku. Změna termínu je možná, pokud jí oznámíte min. týden dopředu před původně rezervovaným termínem focení. V případě, že se nedostavíte na dané focení, není nárok na vrácení poplatku. 

Cena za fotografování je splatná na bankovní účet před začátkem úprav na vybraných fotografiích.

Počet fotografií v balíčku se může lišit v případě narušení focení, kdy fotograf nedostal dostatečnou možnost balíček naplnit.

Součástí ceny není grafická ani jiná úprava oblečení (nevyžehlené a špatně padnoucí oblečení, odrostlé vlasy, neupravené nehty, rovnátka apod).

Součástí ceny není automaticky změna proporcí a dalších větších grafických úkonů. Vždy je potřeba tyto úpravy konzultovat při focení s fotografem, zda je to možné a případně se dohodnout na jiné pozici atd.

Pozdní příchod:

Pozdní příchod bez předešlé omluvy na fotografování není důvodem pro prodlužování časového harmonogramu focení. Opozdíte-li se o více jak 30 minut bez omluvy, jsem oprávněna fotografování zrušit.

Výběr fotografií a délka zálohy dat:

Do týdne po uskutečněném focení obdrží klient odkaz na galerii s neupravenými náhledy z focení, ze kterých si bude vybírat fotky k finální úpravě.

Náhledy, které budou zaslány, představují nejzdařilejší záběry z focení a jejich výběr provádí výhradně fotograf, jejich počet není pevně stanoven, vždy ale umožňuje dostatečný výběr vzhledem ke zvolenému balíčku.

Bez souhlasu fotografa jako autora daného díla není dovoleno tyto náhledy kdekoli zveřejňovat, sdílet, ukládat, screenovat a ani je dále upravovat (jsou ve vlastnictví fotografa a určeny výhradně pro výběr k úpravě).

Výběr k úpravě odešle klient zpět co nejdříve, nejpozději však do týdne od jejich obdržení.

Pokud bude výběr pro úpravu fotografií zaslán po této lhůtě, fotograf si vyhrazuje prodloužit dobu dodání fotografií (viz. Dodací lhůta fotografií).

Po dokončení zakázky dochází k smazání vytvořené galerie s náhledy.

Úprava a retuš:

Na dětských, rodinných a těhotenských fotografiích provádím základní úpravy a retuš (jas, kontrast, křivky, barevné doladění a odstranění např. modřin, škrábanců či akné).

Portrétním a fotografiím s fantasy tématikou věnuji více času a provádím detailnější retuš. 

Formát fotografií:

Dostanete fotografie ve formátu JPG v plném rozlišení pro tisk

Soubory formátu RAW neposkytuji. Stejně tak neposkytuji ani neupravené fotografie v JPG.

Reklamace:

Reklamace na hotové fotografie musí být uplatněna písemnou formou, neprodleně po jejich zjištění, nejdéle však 6 měsíců ode dne doručení hotových fotek ke kontrole. Fotograf nemá odpovědnost za špatně odvedenou práci vizážistky či kadeřnice. K make-upu i účesu je možné před začátkem, či v průběhu fotografování vyjádřit a případně provést změnu. Po skončení fotografování či po předání náhledů k výběru nikoli.

Také není důvodem k reklamaci nespokojenost s Vaším vzhledem, špatně zvoleným oblečením, odrostlými a neumytými vlasy, neupravenými nehty, nevyžehleným oblečením atd. Při fotografování se Vás snažím vést a radit, jak je vhodné si stoupnout či se tvářit. Důvodem reklamace také není rozdílné vnímání barevnosti fotek či představa zpracování fotek dle zákazníka, která je zcela odlišná od stylu fotografa. 

Nepřebírám odpovědnost za vzhled, kvalitu tisku, provedeného u jiných dodavatelů. Mohu garantovat tisk pouze u mnou nabídnutých tiskáren.

Jiná ujednání:

Zákazníkovi nabývají vlastnická práva (nikoliv autorská, která náleží fotografovi). Není dovoleno využívat fotografie ke komerčním účelům, propagaci či prodeji třetí straně. Také není dovoleno jakkoliv fotku upravovat a prezentovat ji jako dílo fotografa.

Má prezentace Vašich fotografií je pouze s Vaším ústním či písemným svolením.

Zákaz pořizovaní fotodokumentace samotného focení bez souhlasu fotografa.

Balíček STANDARD

2200
 • 20 upravených fotek
 • Vizáž
 • Šaty a doplňky k zapůjčení

Balíček STANDARD

2200
 • 20 upravených fotek
 • Vizáž
 • Šaty a doplňky k zapůjčení