Ceník

Kikuš Hrdová
Kikuš Hrdová
Read More
Mohu jenom doporučit 🤩 s Raven jsem měla možnost fotit už 3. a každé focení dopadlo podle mě skvěle, fotky byly vždy úžasné a krásně propracované. Má zajímavé a kreativní nápady, takže kdo hledá milou a skvělou fotografku, ať už na portrétové nebo fantasy focení, neváhejte ji kontaktovat a domluvit se na termínu ☺️
Domi Žukowská
Domi Žukowská
Read More
S Marsy se znám už nějaký ten pátek, máme taky za sebou už par úspěšných focení a s čistým svědomím ji můžu doporučit! ❤️ skvělá domluva, skvěle nápady, vždy vyjde vstříc, fotky rychle upraví, fotky jsou vždy podle představ a taky si s ni vždycky dobře popovídám. Myslím si, že nic víc u fotografa člověk nepotřebuje. Takže kdokoliv má zájem, určitě se ji ozvěte 🤩
Jan Němec
Jan Němec
Read More
Marsy je nejen skvělá fotografka, ale také žena s velkým srdcem. Pomohla mi nakouknout pod pokličku při focení s modelkou a díky tomu jsem se naučil spoustu věcí. Dokáže z foťáku vymáčknout maximum. Fotky od ní prostě chcete 🙂
Ingrid Ervin Šilerová
Ingrid Ervin Šilerová
Read More
Marsy je skvělá, talentovaná a přátelská fotografka. Už jsem s ní fotila dvakrát, podruhé těhotenské fotky s partnerem. Komunikace je velice rychlá a bezproblémová. Na Marsy se mi líbí to, že na jde na jistotu-přesně ví co a jak zachytit. Vřele doporučuji ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Štěpánka Cupalová
Štěpánka Cupalová
Read More
Paní fotografka fotila dceru na statku se zvířátky a byl to úžasný zážitek. Focení se nám moc líbilo a vznikly krásný fotky s kůzlátkem a koníkem. Moc děkujeme....
Adéla Dostálová
Adéla Dostálová
Read More
Focení bylo příjemné. Domluva bez jakýchkoliv problémů a s výsledkem jsem nadmíru spokojená 😌 Těším se na další focení. Mohu jen doporučit!
Kristina Fišerová
Kristina Fišerová
Read More
Doporučuji Raven photo, protože díky úžasné práci Marsy vznikly naprosto unikátní fotografie, se kterými jsem naprosto spokojená. Chcete-li kvalitu a profesionální přístup, obraťte se právě na Raven photo.
Zuzana Plodková
Zuzana Plodková
Read More
Focení s Marsy jsem si moc užila. Poradila mi jak pózovat i jak se tvářit. Na všem jsme byly předem domluvené a zároveň měla vybrané i hodící se prostředí, tudíž to pro mě už nemohlo být jednodušší. Díky za skvělé odpoledne a následně i úžasné fotky! 🖤
David Viktorin
David Viktorin
Read More
Skvělá spolupráce i domluva. ✌️😊 Raven Photo velice rád a s klidným srdcem doporučuji 😊, nesmírné milé a přátelské focení v uvolněné atmosféře a to vše spojeno s úžasnou zkušeností a zážitkem🤩, výsledné fotky předčily mé očekávání. ❤️
Nikola Nečasová
Nikola Nečasová
Read More
Focení s Marsy bylo úžasný😊 super atmosféra a výsledkem jsou vždy krásné fotky ❤️😊
Hana Bulíčková
Hana Bulíčková
Read More
Moc milá a ochotná slečna fotografka. Na focení jsem si krásně popovídala a zasmála se. S fotkama jsem moc spokojená. Děkuji. 🙂
Klára Chovančíková
Klára Chovančíková
Read More
Focení s Marsy bylo skvělé! Vše proběhlo bez problémů a fotky byly nádherné! 🙂
Tereza Veselá
Tereza Veselá
Read More
Marsy je nejen skvělá fotografka.. ale i moc fajn slečna. Pokud hledáš někoho, kdo ti udělá perfektní fotky ale je pro tebe důležitá i uvolněná a pohodové atmoška tak už nikoho nehledej. Raven je to co hledáš 🙂 skvělá komunikace, velká spokojenost s výsledkem a pokud nemáš dostatek představ na fotky tak Marsy má úžasný nápady. Těším se na další focení‼️😉
Jana Prchalová
Jana Prchalová
Read More
Parádní pohodové foceni. Doporučuji🙂
Jakub Garčár
Jakub Garčár
Read More
Spolupracuji s Raven Photo již dlouhou dobu. Seriózní přístup, cit pro fotografii a jejich skvělá kvalita zpracování, jsou jedny z mnoha aspektů, pro které Raven Photo rozhodně doporučuji.
Pavlína Opatřilová
Pavlína Opatřilová
Read More
Skvělá fotografka za super cenu 😊 Nádherný fotky ❤️👌 Doporučuju
Marika Šmarika
Marika Šmarika
Read More
Vlastně se cítíte tak uvolnění, že ani nevíte, že vás někdo fotí 👌a to jen proto, že Marsy je skvělá! ❤️
Previous
Next
Ráda bych poděkovala za Vaši podporu a za zájmem o focení.

Velice si vážím všech spoluprací.

Těším se na další focení, která by bez Vás nemohla vzniknout.

Portrétní focení

Chcete darovat blízkým Vaše profesionální fotografie? Chcete přidat do svého fotoalba nové vzpomínky? Tak jdeme na to!

 Pokud si zvolíte tento typ focení, připravte si zhruba 1h-1,5h času pro nafocení samotných fotografií.

 Nebudete-li si vědět rady s líčením, nezoufejte! Šikovná vizážistka Jana Mlynářová Vám na tváři vykouzlí look podle Vašich představ ( 30 min.-1h). K dispozici budou i šaty k zapůjčení. Pokud se rozhodnete pro zapůjčení šatů či pro styling make-upu, vždy mi prosím dejte dopředu vědět.

 Výsledkem focení bude 10 upravených fotografií, přístup do elektronické galerie a print dle vlastního výběru (v ceně).

2.000 Kč

 

Focení s fantasy tématikou

 Sníte o tom, vypadat jako éterická bytost, princezna, víla, nebo jiná fantastická postava? Tak fantasy focení Vám jistě padne do noty!

 Toto focení je časově náročnější, obnáší zhruba 2h-3h samotného focení.

 Opět máte možnost využití služeb vizážistky Jany Mlynářové, která má zkušenosti v oblasti líčení fantasy make-upu a společně vytvoříte doslova pohádkovou vizáž dle Vašich přání. Pro fantasy focení si můžete vypůjčit i šaty a doplňky. Budete-li chtít zapůjčit doplňky a šaty, nebo využít možnost vizážistky, dejte mi prosím dopředu vědět. Z focení obdržíte 5 upravených fotografií a print dle vlastního výběru (v ceně).

2.000 Kč

 

Cosplay focení


1.500 Kč

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

A TAKÉ INFORMACE K FOCENÍ

Platnost od 1. ledna 2021

Nabízené služby:

Portréty s fantasy tématikou, portréty, těhotenské; rodinné; párové fotografie v exteriéru.

Jakým způsobem se objednat:

Objednat se můžete e-mailem info@raven-photo.cz .

Objednáním se zavazujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami, stylem fotografa a s ceníkem. Termín je platný, až po mém zpětném potvrzení.

Nabídnutý termín rezervuji 2 dny. Pokud do této doby nenapíšete, zda o termín máte zájem, vyhrazuji si nárok termín nabídnout dalším zájemcům. V předvánočním období říjen, listopad rezervuji termín na 1 den, kvůli velkému zájmu. Děkuji za pochopení.

Jak dlouho trvá fotografování:

Délka fotografování je od 1 hodiny až po 3 hodiny, dle daného balíčku.

Cena za fotografování a její splatnost:

Ceny jednotlivých balíčků jsou uvedeny zde na webových stránkách.

U všech focení je nutné uhradit rezervační poplatek. Termín je platný, až po uhrazení tohoto poplatku. Změna termínu je možná, pokud jí oznámíte min. týden dopředu před původně rezervovaným termínem focení. V případě, že se nedostavíte na dané focení, není nárok na vrácení poplatku. 

Cena za fotografování je splatná na bankovní účet před začátkem úprav na vybraných fotografiích.

Počet fotografií v balíčku se může lišit v případě narušení focení, kdy fotograf nedostal dostatečnou možnost balíček naplnit.

Součástí ceny není grafická ani jiná úprava oblečení (nevyžehlené a špatně padnoucí oblečení, odrostlé vlasy, neupravené nehty, rovnátka apod).

Součástí ceny není automaticky změna proporcí a dalších větších grafických úkonů. Vždy je potřeba tyto úpravy konzultovat při focení s fotografem, zda je to možné a případně se dohodnout na jiné pozici atd.

Pozdní příchod:

Pozdní příchod bez předešlé omluvy na fotografování není důvodem pro prodlužování časového harmonogramu focení. Opozdíte-li se o více jak 30 minut bez omluvy, jsem oprávněna fotografování zrušit.

Výběr fotografií a délka zálohy dat:

Do týdne po uskutečněném focení obdrží klient odkaz na galerii s neupravenými náhledy z focení, ze kterých si bude vybírat fotky k finální úpravě.

Náhledy, které budou zaslány, představují nejzdařilejší záběry z focení a jejich výběr provádí výhradně fotograf, jejich počet není pevně stanoven, vždy ale umožňuje dostatečný výběr vzhledem ke zvolenému balíčku.

Bez souhlasu fotografa jako autora daného díla není dovoleno tyto náhledy kdekoli zveřejňovat, sdílet, ukládat, screenovat a ani je dále upravovat (jsou ve vlastnictví fotografa a určeny výhradně pro výběr k úpravě).

Výběr k úpravě odešle klient zpět co nejdříve, nejpozději však do týdne od jejich obdržení.

Pokud bude výběr pro úpravu fotografií zaslán po této lhůtě, fotograf si vyhrazuje prodloužit dobu dodání fotografií (viz. Dodací lhůta fotografií).

Po dokončení zakázky dochází k smazání vytvořené galerie s náhledy.

Úprava a retuš:

Na dětských, rodinných a těhotenských fotografiích provádím základní úpravy a retuš (jas, kontrast, křivky, barevné doladění a odstranění např. modřin, škrábanců či akné).

Portrétním a fotografiím s fantasy tématikou věnuji více času a provádím detailnější retuš. 

Formát fotografií:

Dostanete fotografie ve formátu JPG v plném rozlišení pro tisk

Soubory formátu RAW neposkytuji. Stejně tak neposkytuji ani neupravené fotografie v JPG.

Reklamace:

Reklamace na hotové fotografie musí být uplatněna písemnou formou, neprodleně po jejich zjištění, nejdéle však 6 měsíců ode dne doručení hotových fotek ke kontrole. Fotograf nemá odpovědnost za špatně odvedenou práci vizážistky či kadeřnice. K make-upu i účesu je možné před začátkem, či v průběhu fotografování vyjádřit a případně provést změnu. Po skončení fotografování či po předání náhledů k výběru nikoli.

Také není důvodem k reklamaci nespokojenost s Vaším vzhledem, špatně zvoleným oblečením, odrostlými a neumytými vlasy, neupravenými nehty, nevyžehleným oblečením atd. Při fotografování se Vás snažím vést a radit, jak je vhodné si stoupnout či se tvářit. Důvodem reklamace také není rozdílné vnímání barevnosti fotek či představa zpracování fotek dle zákazníka, která je zcela odlišná od stylu fotografa. 

Nepřebírám odpovědnost za vzhled, kvalitu tisku, provedeného u jiných dodavatelů. Mohu garantovat tisk pouze u mnou nabídnutých tiskáren.

Jiná ujednání:

Zákazníkovi nabývají vlastnická práva (nikoliv autorská, která náleží fotografovi). Není dovoleno využívat fotografie ke komerčním účelům, propagaci či prodeji třetí straně. Také není dovoleno jakkoliv fotku upravovat a prezentovat ji jako dílo fotografa.

Má prezentace Vašich fotografií je pouze s Vaším ústním či písemným svolením.

Zákaz pořizovaní fotodokumentace samotného focení bez souhlasu fotografa.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

A TAKÉ INFORMACE K FOCENÍ

Platnost od 1. ledna 2021

Nabízené služby:

Portréty s fantasy tématikou, portréty, těhotenské; rodinné; párové fotografie v exteriéru.

Jakým způsobem se objednat:

Objednat se můžete e-mailem info@raven-photo.cz.

Objednáním se zavazujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami, stylem fotografa a s ceníkem. Termín je platný, až po mém zpětném potvrzení.

Nabídnutý termín rezervuji 2 dny. Pokud do této doby nenapíšete, zda o termín máte zájem, vyhrazuji si nárok termín nabídnout dalším zájemcům. V předvánočním období říjen, listopad rezervuji termín na 1 den, kvůli velkému zájmu. Děkuji za pochopení.

Jak dlouho trvá fotografování:

Délka fotografování je od 1 hodiny až po 3 hodiny, dle daného balíčku.

Cena za fotografování a její splatnost:

Ceny jednotlivých balíčků jsou uvedeny zde na webových stránkách.

U všech focení je nutné uhradit rezervační poplatek. Termín je platný, až po uhrazení tohoto poplatku. Změna termínu je možná, pokud jí oznámíte min. týden dopředu před původně rezervovaným termínem focení. V případě, že se nedostavíte na dané focení, není nárok na vrácení poplatku. 

Cena za fotografování je splatná na bankovní účet před začátkem úprav na vybraných fotografiích.

Počet fotografií v balíčku se může lišit v případě narušení focení, kdy fotograf nedostal dostatečnou možnost balíček naplnit.

Součástí ceny není grafická ani jiná úprava oblečení (nevyžehlené a špatně padnoucí oblečení, odrostlé vlasy, neupravené nehty, rovnátka apod).

Součástí ceny není automaticky změna proporcí a dalších větších grafických úkonů. Vždy je potřeba tyto úpravy konzultovat při focení s fotografem, zda je to možné a případně se dohodnout na jiné pozici atd.

Pozdní příchod:

Pozdní příchod bez předešlé omluvy na fotografování není důvodem pro prodlužování časového harmonogramu focení. Opozdíte-li se o více jak 30 minut bez omluvy, jsem oprávněna fotografování zrušit.

Výběr fotografií a délka zálohy dat:

Do týdne po uskutečněném focení obdrží klient odkaz na galerii s neupravenými náhledy z focení, ze kterých si bude vybírat fotky k finální úpravě.

Náhledy, které budou zaslány, představují nejzdařilejší záběry z focení a jejich výběr provádí výhradně fotograf, jejich počet není pevně stanoven, vždy ale umožňuje dostatečný výběr vzhledem ke zvolenému balíčku.

Bez souhlasu fotografa jako autora daného díla není dovoleno tyto náhledy kdekoli zveřejňovat, sdílet, ukládat, screenovat a ani je dále upravovat (jsou ve vlastnictví fotografa a určeny výhradně pro výběr k úpravě).

Výběr k úpravě odešle klient zpět co nejdříve, nejpozději však do týdne od jejich obdržení.

Pokud bude výběr pro úpravu fotografií zaslán po této lhůtě, fotograf si vyhrazuje prodloužit dobu dodání fotografií (viz. Dodací lhůta fotografií).

Po dokončení zakázky dochází k smazání vytvořené galerie s náhledy.

Úprava a retuš:

Na dětských, rodinných a těhotenských fotografiích provádím základní úpravy a retuš (jas, kontrast, křivky, barevné doladění a odstranění např. modřin, škrábanců či akné).

Portrétním a fotografiím s fantasy tématikou věnuji více času a provádím detailnější retuš. 

Formát fotografií:

Dostanete fotografie ve formátu JPG v plném rozlišení pro tisk

Soubory formátu RAW neposkytuji. Stejně tak neposkytuji ani neupravené fotografie v JPG.

Reklamace:

Reklamace na hotové fotografie musí být uplatněna písemnou formou, neprodleně po jejich zjištění, nejdéle však 6 měsíců ode dne doručení hotových fotek ke kontrole. Fotograf nemá odpovědnost za špatně odvedenou práci vizážistky či kadeřnice. K make-upu i účesu je možné před začátkem, či v průběhu fotografování vyjádřit a případně provést změnu. Po skončení fotografování či po předání náhledů k výběru nikoli.

Také není důvodem k reklamaci nespokojenost s Vaším vzhledem, špatně zvoleným oblečením, odrostlými a neumytými vlasy, neupravenými nehty, nevyžehleným oblečením atd. Při fotografování se Vás snažím vést a radit, jak je vhodné si stoupnout či se tvářit. Důvodem reklamace také není rozdílné vnímání barevnosti fotek či představa zpracování fotek dle zákazníka, která je zcela odlišná od stylu fotografa. 

Nepřebírám odpovědnost za vzhled, kvalitu tisku, provedeného u jiných dodavatelů. Mohu garantovat tisk pouze u mnou nabídnutých tiskáren.

Jiná ujednání:

Zákazníkovi nabývají vlastnická práva (nikoliv autorská, která náleží fotografovi). Není dovoleno využívat fotografie ke komerčním účelům, propagaci či prodeji třetí straně. Také není dovoleno jakkoliv fotku upravovat a prezentovat ji jako dílo fotografa.

Má prezentace Vašich fotografií je pouze s Vaším ústním či písemným svolením.

Zákaz pořizovaní fotodokumentace samotného focení bez souhlasu fotografa.

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.