Ateliéry v Brně

Taky vás nebaví fotit stále na jednom místě? Mě taky ne! Je sice pravdou že do ateliéru jsem za ty roky moc nezavítala, takže mé zkušenosti jsou velmi omezené ale víc a víc mě to láká, proto jsem se taky rozhodla pátrat po ateliérech v Brně, vypíšu vám je sem i s odkazama ať nemusíte nikde nic hledat... Proč taky, když jsem tu já <3 dám vám sem i nějaké krátké info o jednotlivých ateliérech ať máte výběr co nejjednodušší. tak příjemné čtení a ať vám to cvaká jedna radost!

Začneme ateliérem Megapixelu, který najdete přímo na prodejně na Dominikánském náměstí 2. Mezi ateliéry, které jsem našla je zatím nejlevnější… 349kč na hodinu, pokud ale chcete ateliér včetně asistenta, zaplatíte 849kč na hodinu.

Další ateliér na mém seznamu je Atelier STORY, který patří, co se hodinové sazby týká mezi nejlevnější, ale ateliér si můžete pronajmout pouze na čtyřhodinové bloky, takže i když cena na hodinu vychází na 350kč, pronájem vás vyjde na 1400kč což mě osobně přijde v pohodě ale má to i své nevýhody…Atelier najdete v Jundrově na adrese Šeříkova 31

Další na seznamu mám atelier IRON STREET v Horních Heršpicích na adrese Železná 16, pronájem vás bude stát 500kč na hodinu ale opět jej lze pronajmout minimálně na 3 hodiny.

Stejně jako atelier MARLEEN, který najdete na adrese Drobného 12 v Černých polích.

Pak je tu studio Biskupská, který také na hodinu stojí 500kč, ale stejně si ho nepronajmete na méně než 4 hodiny. Musím ale podotknout, že studio má 2 apartmány k pronájmu, takže je z čeho vybírat, podle názvu taky snadno uhádnete, kde ho najdete. Jeho adresa je Biskupská 8.

Máme tu taky atelier ONE TAKE, který najdete v Zábrdovicích na adrese Zábrdovická 2, za pronájem dáte 800kč za hodinu a pokud se nepletu lze jej pronajmout i na tu jednu hodinku 

stejně jako Ateliér v Brně, za který ale dáte 850kč za hodinu a najdete ho na adrese Vídeňská 68, Štýřice.

A nakonec tu máme ještě Star studio, kteří najdete na adrese Cejl 39, kde nejsem schopná říct cenu na hodinu. Cena za jeden blok je 1150,71kč a jeho délka se mění podle denní doby. Mohu jen doporučit dopolední blok, který je výhodnější.

Doufám, že vám mé pátrání bylo užitečné a ušetřilo vám alespoň trochu času který jste mohli věnovat focení a úpravám. Příště se podíváme na ateliery v Praze.

Comments are closed.